Omakase

400.00 

Na stanie

OMAKASE to wyborny spektakl kulinarny, podróż po najbardziej tradycyjnych smakach Japonii, podczas której nie zabraknie przewodnika, gdyż Goście całkowicie oddadzą się w ręce Mistrza Sushi.

Omakase oznacza w języku japońskim „zostaw to mnie”, stąd wydarzenie nie ma ściśle określonego menu, a Sushi Master przedstawia kolejno najlepsze smaki jakie ma do zaoferowania danego dnia. Jest to forma menu degustacyjnego, gdzie znajdziemy głównie sushi w postaci nigiri oraz kreatywnie podane sashimi, gdzie znaczącą rolę ogrywają składniki sezonowe. Każdy kawałek przygotowywany jest na oczach Gości przez Mistrza Sushi, który wprowadza w tajniki  japońskich rytuałów kulinarnych. Kolejne propozycje menu przeplatane są rozmowami, wymianą wrażeń i doświadczeń smakowych. Rytuał omakase to niezapomniane przeżycie kulinarne w przyjaznej, kameralnej atmosferze.

Menu omakase okraszone jest tajemnicą aż do momentu degustacji. Zawsze tworzone jest ze starannie wyselekcjonowanych, rzadkich składników ze świadomością i precyzją.

Omakase wymaga wcześniejszego zakupu online oraz rezerwacji z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem w oparciu o terminy wydarzeń. Czas degustacji to około 1,5 godziny. W jednym wydarzeniu może wziąć udział od 2 do 6 osób.

Menu omakase składa się z 14 pozycji oraz napoi.

W cenę wliczona jest butelka wody oraz do wyboru białe wino (0.375l) lub sake (0.175l) i kawa lub herbata. Pozostałe napoje i alkohole dostępne za dopłatą.

Cena menu omakase: 400 zł/ os.

Oferta dostępna jedynie w Dom Sushi w Gdańsku.

 

Najbliższe terminy Omakase:

już wkrótce

 

 

JAK KUPIĆ?
Zapraszamy do zakupu zaproszenia omakase poprzez wypełnienie formularza. Po dokonaniu płatności internetowej za pomocą Dotpay, prześlemy zaproszenie w formie PDF. Zaproszenie ważne jest przez okres sześciu miesięcy. W sprawie rezerwacji konkretnego terminu, prosimy o kontakt: gdansk@domsushi.pl

 

 

Szukasz wyjątkowego prezentu... sprawdź nasze vouchery

350.00 zł – 450.00 zł

50.00 zł – 200.00 zł

Preview
Close