Kurs Sushi

350.00 

KURS  SUSHI to wspaniała przygoda, która wprowadzi Cię w tajniki  japońskich rytuałów kulinarnych. Kurs może też okazać się doskonałym prezentem dla pasjonatów kuchni poszukujących nowych wyzwań.

Pod czujnym okiem Mistrza Domu Sushi uczestnicy szkolenia poznają wielowiekową historię kaiseki,  charakterystyczne japońskie  słownictwo, dowiedzą się jak  przygotowuje się  różnorodne formy sushi. Oprócz wspaniałej zabawy będziesz mógł spróbować tradycyjnej zupy miso, delektować się tradycyjnie  parzoną  zieloną  herbatą.  Wszystko to w przyjaznej, kameralnej atmosferze przy naszym barze kaitenzushi.
Głównym celem kursu jest praktyka, nauczymy Cię jak własnoręcznie przygotować wspaniałe sushi w domu. Każdy uczestnik podczas kursu I stopnia pozna historię sushi, wszystkie niezbędne składniki do przygotowania sushi oraz jego podstawowe formy; hosomaki, futomaki i uramaki.

Kurs sushi kończy się ucztą, w czasie której uczestnicy delektują się przygotowanymi przez siebie specjałami. Na zakończenie każdy otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

Cena kursu: 350 zł

Zajęcia organizowane są regularnie w Domu Sushi w Gdańsku i Toruniu w niewielkich grupach 5 – 8 osobowych w dogodnych godzinach weekendowych (10:00)

 

 

Najbliższe kursy: 

29 czerwca – Toruń ul. Franciszkańska 8 

27 lipca – Toruń ul. Franciszkańska 8 

Nowe terminy po sezonie letnim – Gdańsk ul. Targ Rybny 11 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

JUNIOR SUSHI MASTER „DOM SUSHI”
KURS SUSHI DLA DZIECI

Wyjątkowy i oryginalny prezent dla Waszych pociech.
Na kursie uczestnicy poznają historię i formy sushi, tradycję jedzenia, jak wygląda nauka na Sushi-Mastera w Japonii oraz nauczą się jeść pałeczkami. W praktycznej części pod czujnym okiem Mistrzów Sushi kursanci nauczą się przygotowywać Uramaki, Futomaki, Hosomaki oraz tradycyjny deser japoński Onigiri.
Podczas kursu przewidziane są liczne konkursy z nagrodami, młodzi uczestnicy otrzymają fartuszki „SUSHI MASTER JUNIOR”, a na zakończenie każdy otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.
Cena kursu: 350zł

Kurs odbędzie się w Gdańsku i Toruniu, będzie trwał około 3 godz, maksymalna liczba uczestników to 8 osób w wieku od 9 do 14 lat, obowiązkowa obecność opiekuna.

 

Najbliższe Kursy Sushi JUNIOR:

Gdańsk – Termin wkrótce

Toruń – Termin wkrótce

JAK KUPIĆ?
Zapraszamy do zakupu zaproszenia na kurs sushi poprzez wypełnienie formularza. Po dokonaniu płatności internetowej za pomocą Dotpay, prześlemy zaproszenie w formie PDF. Zaproszenie na kurs ważne jest przez okres sześciu miesięcy. W sprawie rezerwacji konkretnego terminu, prosimy o kontakt: milosz@domsushi.pl. Kurs prowadzony jest w grupach 8 osobowych.  Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu jeśli nie zbierze się grupa minimum 4 osobowa.

 

Szukasz wyjątkowego prezentu... sprawdź nasze vouchery

350.00 zł – 450.00 zł

50.00 zł – 200.00 zł

Preview
Close